Joomla 3.1 Template by iPage Coupon
  • Kościół w Książu Śląskim
    Kościół w Książu Śląskim
  • Kościół w Ługach
    Kościół w Ługach
  • Kościół w Zielonej Górze - Zatonie
    Kościół w Zielonej Górze - Zatonie

Moja Okolica - narzędzie dla mieszkańców


Moja okolica 1MOJA OKOLICA – jedna aplikacja, wiele korzyści.

Moja Okolica jest już aktywna w naszej Parafii. To bezpłatna aplikacja mobilna, ukierunkowana na budowanie i pogłębianie relacji lokalnych społeczności. Przede wszystkim wspiera informacyjnie mieszkańców i usprawnia komunikację w najbliższym sąsiedztwie.

Wskaż interesującą Cię lokalizację i poznaj następujące moduły:

USŁUGI
Funkcjonalność ukierunkowana głównie na lokalnych przedsiębiorców, którzy mogą wykorzystywać platformę do promocji swoich usług wśród klientów, a mieszkańcom ułatwi szybkie znalezienie poszukiwanych produktów i usług w najbliższym sąsiedztwie.

KOMUNIKACJA
Wybieraj nadawców lokalnych wiadomości poprzez subskrypcje wizytówki. Poznaj nadawców krajowych. Otrzymuj ważne i potwierdzone informacje względem swojej lokalizacji. Przypisz się do wizytówek Kościoła z którego chcesz otrzymywać powiadomienia (Zielona Góra – Zatonie, Zielona Góra – Sucha, Ługi, Książ Śląski)

Już wkrótce komunikacja dwukierunkowa z Twoją Gminą, co pozwoli w znaczny sposób ograniczyć potrzebny czas i pieniądze, które tracisz jeżdżąc do urzędu.

BEZPIECZEŃSTWO
Nawiguj do najbliższych placówek pomocy medycznej oraz otwartych aptek.Znajdź najbliższy defibrylator.Wszystkie informacje są prezentowane względem Twojej lokalizacji.

Określaj strefy bezpiecznego poruszania się Twoich podopiecznych. Określ obszar. Każde wejście/wyjście wygeneruje dla Ciebie powiadomienie.

KALENDARZ WYDARZEŃ
Sprawdzaj dostępne wydarzenia w Twojej okolicy i ustawiaj przypomnienia  w swoim kalendarzu. Od teraz nie przeoczysz już żadnego wydarzenia organizowanego na terenie gminy.

RYNEK
Publikuj ogłoszenia i zachęcaj do swoich produktów lub usług.  Przeszukuj bazę ogłoszeń z Twojej okolicy i nie trać czasu ani pieniędzy na przesyłki. 

POZNAJ WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI APLIKACJI MOJA OKOLICA


 

POBIERZ APLIKACJĘ – zeskanuj kod QR, lub wyszukaj i pobierz ją z marketu Google Play dla telefonów z systemem Android lub AppStore dla iPhone.

moja okolica 2   moja okolica 3