Wielkanocna Świąteczna Paczka

Chcemy pomóc najbardziej potrzebującym, osobom samotnym i rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej tak jak to uczyniliśmy wspólnie z wami przed świętami Bożego Narodzenia.

W sobotę 20 marca w godzinach od  16.00 – 18.00 czekamy na was w kawiarni w przypałacowej oranżerii w Zatoniu.

wielkanoc

Bardzo prosimy o przynoszenie  produktów żywnościowych o długiej dacie przydatności takich jak: mąką, kasze, ryż, olej, konserwy itp. oraz chemii gospodarczej, środków  czystości i kosmetyków.

Przyniesione przez was dary podzielimy i spakujemy do paczek które trafią do najbardziej potrzebujących osób  jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi.

Akcję organizujemy przy współpracy z księdzem Proboszczem, który wspiera nas i pomaga przy dostarczaniu paczek.

Zostań darczyńcą, warto pomagać!