Joomla 3.1 Template by iPage Coupon
  • Kościół w Książu Śląskim
    Kościół w Książu Śląskim
  • Kościół w Ługach
    Kościół w Ługach
  • Kościół w Zielonej Górze - Zatonie
    Kościół w Zielonej Górze - Zatonie

Odznaczenie tytułem kanonika R.M. dla naszego Proboszcza


W Wielki Czwartek podczas uroczystej Mszy Krzyżma Bp Tadeusz Lityński przyznał i uhonorował tytułem kanonika Rochettum et Mantolettum naszego Proboszcza ks. Ireneusza Masteja w uznaniu jego zasług dla Kościoła lokalnego.

Triduum Zatonie

To wielkie wyróżnienie dla naszego pasterza. Wyróżnienie to daje przywilej ks. Ireneuszowi noszenia rokiety (rodzaj komży) i mantoletu (peleryny). Wśród wyróżnionych jest również ks. Tomasz Duszczak, kapelan nowosolskiego szpitala i przyjaciel naszej parafii. Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy.