Joomla 3.1 Template by iPage Coupon
  • Kościół w Książu Śląskim
    Kościół w Książu Śląskim
  • Kościół w Ługach
    Kościół w Ługach
  • Kościół w Zielonej Górze - Zatonie
    Kościół w Zielonej Górze - Zatonie

Modlitwa różańcowa w intencji Ojczyzny


16 listopada w kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Książu Śląskim o godz.20.00 zebrała się grupa wiernych, aby modlitwą różańcową łączyć się z innymi parafiami w całym kraju w intencji naszej Ojczyzny.

r1 r2

Ksiądz Proboszcz Andrzej Woch rozpoczął nabożeństwo pieśnią "Z dawna Polski Tyś Królową Maryjo". Każda kolejna tajemnica z części bolesnej była ofiarowana za tych którzy służą Polsce, za tych, którzy bronią granic Polski, za prześladowanych i bezbronnych. Nabożeństwo zwieńczył Apel Jasnogórski oraz hymn "Boże coś Polskę". 

Bóg zapłać Księdzu Proboszczowi za prowadzenie nabożeństwa oraz wszystkim uczestnikom za udział w modlitwie.

Katarzyna Jastrzębska