Kiermasz Wielkanocny w Zatoniu

Dziś nauczycielki zatońskiego przedszkola oraz rodzice dzieci tam uczęszczających zorganizowali dla parafian i mieszkańców Zatonia na placu przed kościołem Kiermasz Wielkanocny.

Kiermasz 1 Kiermasz 4

Kiermasz 2

Na kiermaszu można było zakupić ozdoby wielkanocne przygotowane przez nauczycielki i rodziców naszych przedszkolaków. Były stroiki na stół, wieńce na drzwi i palmy wielkanocne.

Kiermasz 7 Kiermasz 3

Kiermasz 6

Dodatkową atrakcją było pyszne ciasto upieczone przez rodziców.

Kiermasz 5

Nasze przedszkole się rozrasta, planowane jest zagospodarowanie piętra, aby placówka mogła pomieścić 3 grupy wiekowe. Zebrane fundusze przeznaczone zostaną na wyposażenie nowej sali i łazienki dla dzieci na piętrze oraz zakup zabawek i pomocy dydaktycznych - informowały panie z przedszkola życząc jednocześnie wszystkim spokojnych i radosnych świąt Wielkiej Nocy.

Dziękujemy kadrze pedagogicznej z Przedszkola za przygotowanie wielkanocnego kiermaszu, a wszystkim za wspieranie tego szczytnego celu, jakim jest wyposażenie nowej sali w naszym Przedszkolu.