Joomla 3.1 Template by iPage Coupon
  • Kościół w Książu Śląskim
    Kościół w Książu Śląskim
  • Kościół w Ługach
    Kościół w Ługach
  • Kościół w Zielonej Górze - Zatonie
    Kościół w Zielonej Górze - Zatonie

Zapraszamy na Uroczystości Odpustowe do Zatonia


Serdecznie zapraszamy do udziału w przygotowanych uroczystościach związanych z świętem Matki Bożej Częstocowskiej.

W środę 26 sierpnia Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej – patronki kościoła w Zatoniu.  
• Msza św. w intencji mieszkańców z procesją zostanie odprawiona w środę rano o godz: 9.00.
• Wieczorem tego samego dnia o godz: 20.00 na placu kościelnym w Zatoniu przy krzyżu, zapraszam się koncert Pieśni Patriotycznych w setną rocznicę Cudu nad Wisłą – zapraszam Parafian i Gości do posłuchania i wspólnego śpiewu.

W sobotę 29 sierpnia o godz: 17.00 w kościele w Zatoniu, zostanie odprawiona Msza św. Dożynkowa, jako dziękczynienie za tegoroczne zbiory. Chociaż przeżywamy trudny czas to zaproszone są wszystkie sołectwa Zielonej Góry, władze i radni Miasta i Dzielnicy a także mieszkańcy naszych Sołectw Zatonia i Barcikowic. Po zakończonej Mszy w kościele zostanie rozstrzygnięty konkurs Wieńców Dożynkowych.

Odpust Zatonie 2020