Ogłoszenia parafialne - 11 kwietnia 2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 18 KWIETNIA 2021

3 NIEDZIELA WIELKANOCNA

• Dzisiaj w Kościele rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Obok Ciała Pańskiego Słowo Pana jest najlepszym pokarmem dla naszej duszy.
  • W dalszym ciągu trwa dyspensa od obowiązku uczestniczenia w Niedzielnej Mszy św. w kościołach, zapraszam do przeżywania Mszy transmitowanych przez media a uczestnicząc w Mszach w kościele pamiętajmy o zasadach sanitarnych oraz limitach w naszych kościołach. W Suchej 9 osób, w Książu Śląskim 6 osób, w Zatoniu 21 osób, w Ługach 18 osób.
  • W tym tygodniu w środę św. Anzelma, w piątek św. Wojciecha Patrona Polski a w sobotę św. Jerzego.
  • Od wtorku trwa remont wnętrza kościoła w Suchej, oraz rozpoczęliśmy przygotowania do Jubileuszu 200 lecia wybudowania świątyni i Mszy Jubileuszowej w ostatnia sobotę czerwca.
  • Ksiądz Biskup przychyla się do próśb płynących z Urzędów Statystycznych o wsparcie Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań. Udział w spisie jest obowiązkowy. Najbardziej wygodną i bezpieczną metodą jest samospis internetowy zabiera ok. 15-20 min. Informacje i formularz na stronie: www.spis.gov.pl
  • W najbliższą sobotę 24 kwietnia rozpocznie się Studium nad Małżeństwem i Rodziną w Zielonej Górze. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.45 w kaplicy przy kościele pw. Ducha Świętego.
  • Kancelaria Parafialna jest nieczynna – w sprawach pilnych proszę o kontakt telefoniczny.
  • Dziękuję za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedziele (…)
  • Dziękuję za Waszą ofiarność tę na tacę, jak i również za ofiary przekazywane na konto parafialne, które wspierają bieżącą działalność Naszej Parafii.

Życzę dobrego zdrowia, sił i pokoju od Pana Zmartwychwstałego.

ZIELONA GÓRA – SUCHA

kościół św. Marcina z Tours

SRODA

21.04.2021

17.00 Remont kościoła.

24.04.2021

8.45 Za + Rodziców Annę i Władysława oraz + Braci Henryka, Walentego, Edwarda i Jerzego.
11.30 Dziękczynno błagalna w intencji Jacka i Aleksandry z prośbą o zdrowie i potrzebne laski.

KSIĄŻ ŚLĄSKI

kościół narodzenia św. Jana Chrzciciela

22.04.2021

Spotkanie z Rodzicami dzieci komunijnych.

Za + zmarłych z Rodziny Ciecierskich, + Wandę Fedro oraz + Stefana Grzegórzko.

25.04.2021

• Za + Marię Skrzypek – w 8 rocznicę śmierci.
  • Za + Leokadię, Jana, Ignacego i Krzysztofa Milczarek.

ZIELONA GÓRA – ZATONIE

kościół Mariacki

20.04.2021

18.00 Za Parafian

23.04.2021

18.00 Za + Grażynę Wiśniewską, która zmarła w 66 roku życia oraz za + profesor Agnieszkę Jasik.

Msza Niedzielna.

Za + Dariusza Świerk w 1 rocznicę śmierci oraz za + Romana Szczepańskiego po pogrzebie.

25.04.2021

11.00 Za + Kazimierza Radkowskiego – w miesiąc od śmierci i pogrzebu – intencja od uczestników pogrzebu.

ŁUGI

kościół parafialny św. Wawrzyńca

24.04.2021

16.00 Dziękczynno błagalna w intencji Ewy i Zbyszka Mituta z okazji 6 rocznicy zawarcia małżeństwa.

25.04.2021

12.00 Dziękczynno błagalna w intencji Haliny i Józefa Dębickich z okazji 45 rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa. Oraz w intencji Rodziny Jubilatów.