Ogłoszenia parafialne - 4 kwietnia 2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 4 KWIETNIA 2021

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

• Świętujemy Zmartwychwstanie Pańskie. Jutro w Poniedziałek Wielkanocny wspieramy KUL, a Msze św. jak w Niedzielę, oczywiście pamiętając o zasadach sanitarnych oraz limitach w naszych kościołach. W Suchej 9 osób, w Książu Śląskim 6 osób, w Zatoniu 21 osób, w Ługach 18 osób.
  • W dalszym ciągu trwa dyspensa od obowiązku uczestniczenia w Niedzielnej Mszy św. w kościołach, ale zapraszam Was do przeżywania Mszy transmitowanych przez media.
  • Zakończył się tegoroczny Wielki Post. Bardzo Dziękuje za nasze parafialne inicjatywy.
    - za udział i prowadzenie Nabożeństw Postnych Gorzkich Żali i Drogi Krzyżowej.
    - za Jałmużnę Postną, którą przekazaliśmy na leczenie chorej Ani z Zielonej Góry.
    - ofiarodawcom i Stowarzyszeniu Nasze Zatonie za „Wielkanocną Świąteczną Paczkę” dla najbardziej potrzebujących naszej Parafii.
    - Panu Tomaszowi za organizacje i uczestnikom za udział w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej.
    - za zaangażowanie i wszelką pomoc w przygotowaniu Liturgii Triduum Paschalnego w Ługach i Suchej.
  • Dziękuję za świąteczne posprzątanie i przyozdobienie kościoła (…)

Drodzy Parafianie obecni na Mszy św. oraz czytającym te Ogłoszenia. Życzę, aby Chrystus, który Zmartwychwstał i ukazał się Marii Magdalenie, Piotrowi i Janowi, uczniom idącym do Emaus, niech ukaże się także i Wam.

Życzę nam Wszystkim wiary. Życzę dobrego zdrowia, życzę spokoju, życzę sił i pokoju wewnętrznego, abyśmy zawsze wracali do Źródła naszej Wiary. Bo gdyby Chrystus nie Zmartwychwstał to…..

Do Zobaczenia Już Wkrótce

ZIELONA GÓRA – SUCHA

kościół św. Marcina z Tours

5.04.2021

8.45 Za + Marię i Mieczysława.
11.30 Za + Elżbietę, Stefanię i Józefa.

Niedziela Miłosierdzia.

Za + Katarzynę i Mariana.

11.30 Dziękczynno błagalna w intencji Antosia z okazji roczku oraz w intencji Franka z okazji 5 urodzin.

KSIĄŻ ŚLĄSKI

kościół narodzenia św. Jana Chrzciciela

5.04.2021

10.00 Za + Kazimierę i Stanisława Kuc.

8.04.2021

17.00 Za + Janinę Leszczyszyn – w 26 rocznicę urodzin.

Niedziela Miłosierdzia.

Za + Józefę, Ludwika i Alicję oraz za zmarłych z Rodzin Jastrzębskich i Zawiskich.

ZIELONA GÓRA – ZATONIE

kościół Mariacki

5.04.2021

11.00 Dziękczynno błagalna w intencji Pana Stanisława Konopki z okazji 95 urodzin.

7.04.2021

10.00 Msza św. pogrzebowa za + Pana Kazimierza Radkowskiego.

9.04.2021

18.00 Za Parafian

10.04.2021

Chrzest Patryka i Anny.

Msza Niedzielna.

Za + Romana Haintze – w 6 rocznicę śmierci.

Niedziela Miłosierdzia.

Za + Rodziców Teresę i Jana Krynickich.

ŁUGI

kościół parafialny św. Wawrzyńca

Za + Eugeniusza Witczak.

Po Mszy chrzest Borysa.

Niedziela Miłosierdzia.

Za + Ludwikę, Józefa, Dariusza Cieszadlik. Za + Marię i Jana Wodzisz oraz za + Michała i Józefa Ottenbrajt.