Ogłoszenia parafialne - 11 kwietnia 2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 11 KWIETNIA 2021

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

• Świętujemy Miłosierdzie Boże, oczywiście pamiętając o zasadach sanitarnych oraz limitach w naszych kościołach. W Suchej 9 osób, w Książu Śląskim 6 osób, w Zatoniu 21 osób, w Ługach 18 osób.
  • W dalszym ciągu trwa dyspensa od obowiązku uczestniczenia w Niedzielnej Mszy św. w kościołach, ale zapraszam Was do przeżywania Mszy transmitowanych przez media.
  • Bardzo Dziękuje za życzliwe słowa, modlitwę i życzenia z okazji Dnia Kapłaństwa i odznaczenia biskupiego.
  • W 2019 r. Sejm ustanowił dzień 14 kwietnia Świętem Chrztu Polski. Jest to upamiętnienie chrztu Mieszka I, władcy Polan, który zgodnie z tradycją – odbył się w Wielką Sobotę 14 kwietnia 966 r. „I to wtedy też narodziła się Polska – pomódlmy się w tym dniu, w środę w intencji Ojczyzny, Kościoła w Polsce oraz rodaków w kraju i zagranicą
  • Od wtorku rozpoczynamy remont wnętrza kościoła w Suchej, oraz rozpoczynamy przygotowania do Jubileuszu 200 lecia wybudowania świątyni i Mszy Jubileuszowej w ostatnia sobotę czerwca.
  • W tym tygodniu spotkania z Rodzicami Dzieci przed I komunią św. – w Suchej w środę w Zatoniu w piątek.
  • Ksiądz Biskup przychyla się do próśb płynących z Urzędów Statystycznych o wsparcie Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań. Udział w spisie jest obowiązkowy. Najbardziej wygodną i bezpieczną metodą jest samospis internetowy zabiera ok. 15-20 min. Informacje i formularz na stronie: www.spis.gov.pl
  • Bardzo Dziękuje w imieniu Rodziny za modlitwę i udział w pogrzebie + Kazimierza Radkowskiego mieszkańca Barcikowic.
  • Kancelaria Parafialna jest nieczynna – w sprawach pilnych proszę o kontakt telefoniczny.
  • Dziękuję za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedziele (…)
  • Dziękuję za Waszą ofiarność tę na tacę, jak i również za ofiary przekazywane na konto parafialne, które wspierają bieżącą działalność Naszej Parafii.

Życzę dobrego zdrowia, sił i pokoju od Pana Zmartwychwstałego.

ZIELONA GÓRA – SUCHA

kościół św. Marcina z Tours

SRODA

14.04.2021

• Spotkanie z Rodzicami i dziećmi przed I komunią św.

18.04.2021

8.45 Dziękczynno błagalna w intencji Weroniki, Damiana i Nikodema oraz o łaskę zdrowia dla Kingi i Bartka.
11.30 W intencji remontu świątyni i o dobre owoce Jubileuszu.

KSIĄŻ ŚLĄSKI

kościół narodzenia św. Jana Chrzciciela

15.04.2021

17.00 Za + Rozalię Pałubską – intencja od Rodziny Tarbaj.

18.04.2021

10.00 Dziękczynno błagalna w intencji Doroty i Zbigniewa z okazji Jubileuszu.

ZIELONA GÓRA – ZATONIE

kościół Mariacki

13.04.2021

18.00 Za Parafian

16.04.2021

18.00 Dziękczynno błagalna w intencji Tomasza z okazji urodzin. W podzięce za dotychczasowe łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.
  • Spotkanie z Rodzicami i dziećmi przed I komunią św.

17.04.2021

Msza Niedzielna.

Za + Adama Nowickiego.

18.04.2021

• Za + Jana i Mariannę Kusio.
  • Dziękczynno błagalna w intencji Jubilatów Bernardety i Piotra Głabiak z okazji 35 rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa.

ŁUGI

kościół parafialny św. Wawrzyńca

17.04.2021

18.04.2021

12.00 Za + Wiktorię i Bogumiła Kowalskich oraz za + Kazimierę Karpińską.