Ogłoszenia parafialne - 11 lipca 2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 11 LIPCA 2021

15 NIEDZIELA ZWYKŁA

• W nadchodzącym tygodniu w poniedziałek św. Brunona z Kwerfurtu, we wtorek św. Andrzeja Świerada, w czwartek św. Bonawentury a w piątek NMP z Góry Karmel.
  • Ruszyły zapisy na pieszą pielgrzymkę z Zielonej Góry na Jasną Górę od 02- do 12.08. Grupa Biało-Czerwona to grupa, której przewodnikiem będzie proboszcz parafii Drzonków. Serdecznie zapraszam do pielgrzymowania – choćby przez parę dni lub do pielgrzymowania duchowego. Proszę też o przekazywanie intencji, które będą na trasie pielgrzymki omadlane. Mile widziane jest wszelkie wsparcie materialne oraz wsparcie w postaci: wody, produktów dezynfekcyjnych oraz produktów spożywczych tzw. Na pielgrzymkę zapisywać się można osobiście lub poprzez wypełnienie formularza on-line dostępnego na Stronie Parafii Drzonków.
  • Razem z Fundacją Ogrody Kultury w Zatoniu oraz aktorami z Zielonej Góry realizowane jest wydarzenie teatralne na podstawie ‘Wandy’ C.K. Norwida. Projekt częściowo jest wspierany przez Ministerstwo Kultury. Poszukujemy wolontariuszy do udziału aktorskiego. Większość działań i prezentacje będą miały miejsce w kompleksie pałacowo parkowym w Zatoniu. Dodatkowo odbędzie się sesja fotograficzna znanego fotografika, prof. Uniwersytetu Zielonogórskiego Marka Lalko. Mamy nadzieję, ze nie wszyscy są zajęci w ten piękny wakacyjny czas i znajdą się zainteresowani. Zapraszamy osoby w wieku od 16+ na pierwsze spotkanie w dniu 16 lipca, piątek o godzinie 18.00 przy fontannie przed pałacem. Premiera i sesja fotograficzna – od 16 do 19 września. Więcej informacji na spotkaniu.
  • Sakrament małżeństwa pragną zawrzeć Rafał Spławski z Natalią Bukowska z Barcikowic – zapowiedz I.
  • Kancelaria Parafialna czynna jak zawsze w piątek od 18.30. Zapraszam na Mszę o 18.00 a następnie na spotkanie w kancelarii. W sprawach pilnych bardzo proszę o kontakt telefoniczny.
  • Dziękuję za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedziele (…)
  • Dziękuję za Waszą ofiarność tę na tacę, jak i również za ofiary przekazywane na konto parafialne, które wspierają bieżącą działalność Naszej Parafii.

Dziękuję za wspólnie przeżytą Eucharystię.
Wszystkim Parafianom i Gościom życzę dobrego i pomyślnego Tygodnia oraz bezpiecznych i udanych urlopów i wakacji.

ZIELONA GÓRA – SUCHA

kościół św. Marcina z Tours

11.00 Chrzest Wiktorii.

18.07.2021

9.00 Dziękczynno błagalna w intencji Basi i Massiego.

KSIĄŻ ŚLĄSKI

kościół narodzenia św. Jana Chrzciciela

15.07.2021

Za + Zbigniewa Barańskiego oraz za + Antoniego i Stefanię.

18.07.2021

10.00 Za + Annę, Jana, Stanisława, Józefa, Rozalię, Jana Kurpiel.

ZIELONA GÓRA – ZATONIE

kościół Mariacki

12.07.2021

18.00 Nie będzie Mszy św.

16.07.2021

18.00 Za + Stefanię i Henryka Bugała oraz za + Michalinę i Stefana Fedro.

Chrzest Marii i Kacpra

Msza Niedzielna.

Za+ Barbarę i Wacława Lewandowskich.

18.07.2021

Za + Mariannę Klimas – w 10 rocznicę śmierci, + Egeniusza Klimas oraz zmarłych z Rodziny Klimas.

Za + Antoninę Przespolewską i zmarłych z Rodziny Przespolewskich.

ŁUGI

kościół parafialny św. Wawrzyńca

17.07.2021

Za + Zenona Niewiarowskiego – intencja od chrzestnej.

18.07.2021

12.00 Za + Rodziców Genowefę w 1 rocznicę oraz za + Mieczysława Przybysz w 12 rocznicę śmieci.