Ogłoszenia parafialne - 18 lipca 2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 18 LIPCA 2021

16 NIEDZIELA ZWYKŁA

• W nadchodzącym tygodniu we wtorek bł. Czesława, w czwartek św. Marii Magdaleny, w piątek św. Brygidy, w sobotę św. Kingi a w następną Niedzielę św. Krzysztofa – po Mszy błogosławieństwo samochodów i kierowców.
  • Trwają zapisy na pieszą pielgrzymkę z Zielonej Góry na Jasną Górę od 02- do 12.08. Grupa Biało-Czerwona to grupa, której przewodnikiem będzie proboszcz parafii Drzonków. Serdecznie zapraszam do pielgrzymowania – choćby przez parę dni lub do pielgrzymowania duchowego. Proszę też o przekazywanie intencji, które będą na trasie pielgrzymki omadlane. Mile widziane jest wszelkie wsparcie materialne oraz wsparcie w postaci: wody, produktów dezynfekcyjnych oraz produktów spożywczych tzw. Na pielgrzymkę zapisywać się można osobiście lub poprzez wypełnienie formularza on-line dostępnego na Stronie Parafii Drzonków.
  • W odpowiedzi na Apel Polskich Biskupów w sprawie Dnia Solidarności z poszkodowanymi w nawałnicach w Polsce, Niemczech, Belgii i Holandii w następną niedziele, do puszki będzie można złożyć ofiarę na potrzeby poszkodowanym.
  • Sakrament małżeństwa pragną zawrzeć mieszkańcy Barcikowic Rafał Spławski z Natalią Bukowska – zapowiedz II.
  • Kancelaria Parafialna czynna jak zawsze w piątek od 18.30. Zapraszam na Mszę o 18.00 a następnie na spotkanie w kancelarii. W sprawach pilnych bardzo proszę o kontakt telefoniczny.
  • Dziękuję za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedziele (…)
  • Dziękuję za Waszą ofiarność tę na tacę, jak i również za ofiary przekazywane na konto parafialne, które wspierają bieżącą działalność Naszej Parafii.

Dziękuję za wspólnie przeżytą Eucharystię.
Wszystkim Parafianom i Gościom życzę dobrego i pomyślnego Tygodnia oraz bezpiecznych i udanych urlopów i wakacji.

ZIELONA GÓRA – SUCHA

kościół św. Marcina z Tours

25.07.2021

9.00 Za + Leopolda i Janinę oraz Kazimierza Perdon.

KSIĄŻ ŚLĄSKI

kościół narodzenia św. Jana Chrzciciela

22.07.2021

Za Parafian.

24.07.2021

16.00 W intencji Nowożeńców Agnieszki i Szymona.

25.07.2021

10.00 Za + Stefana Grzegórzko oraz za zmarłych z Rodziny Ciecierskich.

ZIELONA GÓRA – ZATONIE

kościół Mariacki

20.07.2021

18.00 Nie będzie Mszy św.

23.07.2021

18.00 Za Parafian.

24.07.2021

Chrzest Juliana

Msza Niedzielna.

Dziękczynno błagalna w intencji Marty i Krzysztofa z okazji I rocznicy ślubu.

25.07.2021

11.00 Za + Reginę, Stanisława, Waldemara i Krystynę.

ŁUGI

kościół parafialny św. Wawrzyńca

25.07.2021

12.00 Za + Marię i Władysława Rózik oraz za + Ninę i Michała Matkowskich i za zmarłych z ich Rodzin.