Ogłoszenia parafialne - 26 września 2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 26 WRZEŚNIA 2021

• Dziś XXVI Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
  • W nadchodzącym tygodniu: w poniedziałek – św. Wincentego á Paulo /prez./, we wtorek św. Wacława /Męcz./., w środę – św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w czwartek – św. Hieronima /prez.. i dK/, w piątek – św. Teresy od Dzieciątka Jezus /dz. I dK./, w sobotę – św. Aniołów Stróżów.
  • Na Różaniec zapraszam wszystkich, w tym przygotowujących się do sakramentów św.
  • W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. Sakrament Spowiedzi św. -  przed Mszami św. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 9.00.
  • 2 października Pielgrzymka Róż ŻR oraz apostolstwa modlitwy Margaretka.
  • Kancelaria Parafialna czynna jak zawsze w piątek od 18.30. Zapraszam na Mszę o 18.00 a następnie na spotkanie w kancelarii.
  • KGW „Książanki” zaprasza dziś od 15.00 na plac rekreacyjny do Książa Śląskiego na festyn. Podczas festynu będzie możliwość zaszczepienia się szczepionką jednodawkową przeciw Covid – 19 w ramach Narodowego Programu Szczepień.
  • Dziękuję za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedziele (…)
  • Dziękuję za Waszą ofiarność.

Dziękuję za wspólnie przeżytą Eucharystię.
Wszystkim Parafianom i Gościom a szczególnie Solenizantom i Jubilatom
życzę Bożego błogosławieństwa oraz Dobrego Tygodnia.

KSIĄŻ ŚLĄSKI - kościół Narodzenia św. Jana Chrzciciela

NIEDZIELA: za zmarłych Helena i Czesław WODO

30.09.2021

Za zmarłego: Stanisław BĘBEN /od uczestników pogrzebu/

03.10.2021

Za zmarłych Członków Róż Różańcowych z Książa Śląskiego.

ZIELONA GÓRA – ZATONIE  kościół Mariacki

NIEDZIELA: Michalina i Piotr FUCHS, zmarli rodzice i ich rodzice – Maria i Eliasz, Maria i Stanisław

29.09.2021

NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

Po Nowennie Msza św.: intencja wolna

01.10.2021

Za zmarłych Janina i Marian

02.10.2021

Za zmarłych: Anna i Jan RADCZYC

03.10.2021

Za zmarłych Członków Róż Różańcowych z Zatonia.

ŁUGI kościół parafialny św. Wawrzyńca

NIEDZIELA: za zmarłego Czesław MENDELSKI /10 rocz. śm./

28.09.2021

Za zmarłego Józef LIPIŃSKI – Msza św. pogrzebowa.

02.10.2021

Msza św. ślubna

Int. wolna

• Dziś XXVI Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
  • W piątek rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe. /wystawienie Najśw. Sakramentu i modlitwa Różańcowa pół godz. przed Mszą św./ Na Różaniec zapraszam wszystkich, w tym przygotowujących się do sakramentów św.
  • 2 października Pielgrzymka Róż ŻR oraz apostolstwa modlitwy Margaretka.
  • Dziękuję za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedziele (…)

·         Dziękuję za Waszą ofiarność.