Ogłoszenia parafialne - 2 grudnia 2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 2 STYCZNIA 2022

• Dzisiaj II Niedziela po Narodzeniu Pańskim.
  • Zapraszamy dzieci na adorację przy żłóbku.
  • W czwartek uroczystość Objawienia Pańskiego, święto nakazane, stąd obowiązek uczestnictwa we Mszy św., w parafii odbędą się one według porządku niedzielnego. Podczas Mszy św. błogosławieństwo kredy i kadzidła. Odbędą się orszaki Trzech Króli w Zielonej Górze i w Gorzowie Wlkp.
  • W tym tygodniu I czwartek i Piątek miesiąca.
  • Zatonie oraz Parafia serdecznie zaprasza 02.01.2022 r. na godz. 18.00 do świetlicy w Zatoniu na Wieczór Kolęd – charytatywny koncert w wykonaniu Johanesa Kirszt tenora Deutche Opera w Berlinie przy akompaniamencie Agnieszki Kirszt, prowadzącej trzy chóry w Berlinie. Organizatorzy zapewniają gorące napoje , zaś ciasta prosimy przynieść we własnym zakresie. Na koncercie wystawiona będzie puszka na datki renowacji naszych organów. Koncert odbędzie się w rybie sanitarnym.
  • Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna w piątek od godz. 17.30 do 18.30.
  • Dziękuję za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedziele (…)
  • Biorąc pod uwagę szybki wzrost zakażeń koronawiruem, który ma miejsce w ostatnim czasie, przypomina się o potrzebie przestrzegania norm i zasad sanitarnych – zwłaszcza o noszeniu maseczek ochronnych w miejscach kultu i przestrzeganiu limitu.
  • Dziękuję za złożone ofiary. Taca z Trzech Króli przeznaczona jest na działalność misyjną Kościoła.

Dziękuję za wspólnie przeżytą Eucharystię.
Wszystkim Parafianom i Gościom a szczególnie Solenizantom i Jubilatom
życzę Bożego błogosławieństwa oraz Dobrego Tygodnia
.

KSIĄŻ ŚLĄSKI - kościół Narodzenia św. Jana Chrzciciela

+ Stefan GRZEGÓRZKO /3 rocz. śm./

NIEDZIELA 09.01.2022 9.00 Dziękczynno-błagalna w int. Michała z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę MB.
ZIELONA GÓRA – ZATONIE   kościół Mariacki

10.30 + Janina BOŻĘCKA /6/

08.01.2022

18.00 + Janina BOŻĘCKA /8/